JDPuda Jamoa shartnomasining 2024-yilda bajarilishiga bag‘ishlangan mehnat jamoasining konferensiyasi bo‘lib o‘tdi.
Jizzax Davlat pedagogika universiteti rahbariyati va universitet kasaba uyushma qo‘mitasi o‘rtasida 2023-2025-yillar uchun tuzilgan Jamoa shartnomasining 2024-yilda bajarilishiga bag‘ishlangan mehnat jamoasining konferensiyasi bo‘lib o‘tdi.
Mehnat jamoasining konferensiyasida 2023-2025-yillarga tuzilgan jamoa shartnomasining 2024 -yilda bajarilishi yuzasidan universitet yoshlar masalalari va ma’naviy-ma’rifiy ishlar bo‘yicha birinchi prorektori S.Nazarqosimov hamda kasaba uyushma qo‘mitasi raisi Jahongir Majidovlarning hisobotlari tinglandi.
Jamoa shartnomasining 2024- yilda bajarilishi bo‘yicha tekshiruv dalolatnomasi ma’qullandi. 2023-2025 yillarga tuzilgan jamoa shartnomasining 2024 -yilda bajarilishi qoniqarli deb topildi.

В ДжГПУ состоялась конференция, посвященная реализации коллективного договора в 2024 году.
Состоялась конференция трудового коллектива, посвященная выполнению в 2024 году Коллективного договора, заключенного между руководством Джизакского государственного педагогического университета и профсоюзным комитетом университета на 2023-2025 годы.
На конференции трудового коллектива были заслушаны отчеты первого проректора университета по делам молодежи и духовно-просветительской работе С.Назаркосимова и председателя профсоюзного комитета Джахонгира Маджидова о выполнении в 2024 году коллективного договора, заключенного на 2023-2025 годы.
Утвержден акт проверки выполнения коллективного договора за 2024 год. Реализация коллективного договора на 2023-2025 годы в 2024 году признана удовлетворительной.