JDPUda yirik xalqaro ilmiy-amaliy konferensiya bo‘lib o‘tadi
Jizzax davlat pedagogika universitetining 50 yilligi munosabati bilan universitetda 27-28-sentyabr kunlari “Ta’limni rivojlantirish strategiyasi: qadriyatlarga asoslangan taraqqiyot” mavzusidagi xalqaro ilmiy-amaliy konferensiya bo‘lib o‘tadi.
Konferensiya ilmiy tadqiqot ishlari olib borayotgan va shu yo‘nalishga qiziqish bildirgan barcha darajadagi tadqiqotchilar, professor-o‘qituvchilarni birlashtirishga, nazariya va amaliyot o‘rtasidagi aloqalarni rivojlantirish hamda tadqiqot natijalarini amaliyotga tatbiq etish bo‘yicha turli nuqtai nazarlarni o‘rganishga qaratilgan.
Batafsil ma’lumot va qaysi soha/mavzularda maqolalar qabul qilinishi hamda maqolalarga qo‘yiladigan talablar haqida ⛓ushbu havolada (https://jdpu.uz/talimni-rivojlantirish-strategiyasi-qadriyatlarga-asoslangan-taraqqiyot/) tanishishingiz mumkin.
Yuqoridagi suratlarda esa ushbu konferensiyaga hamkorlik qilayotgan muassasalar va tadbirda chiqish qiluvchi mehmonlar haqida bilib olishingiz mumkin.

В ДжГПУ пройдет крупная международная научно-практическая конференция
В связи с 50-летием Джизакского государственного педагогического университета 27-28 сентября в университете пройдет международная научно-практическая конференция на тему «Стратегия развития образования: прогресс на основе ценностей».
Конференция направлена на объединение исследователей, профессоров и преподавателей всех уровней, ведущих научно-исследовательскую работу и проявляющих интерес к данному направлению, изучение различных точек зрения по развитию связей между теорией и практикой, а также внедрению результатов исследований в практику.
Более подробную информацию о том, в каких сферах/темах принимаются статьи, а также о требованиях к статьям можно узнать по ссылке (https://jdpu.uz/talimni-rivojlantirish-strategiyasi-qadriyatga asoslangan-taraqqiyot/).
На фотографиях выше вы можете узнать об учреждениях, сотрудничающих с этой конференцией, и о гостях, которые выступят на мероприятии.