JDPUda yirik xalqaro ilmiy-amaliy konferensiya bo‘lib o‘tadi
Jizzax davlat pedagogika universitetining 50 yilligi munosabati bilan universitetda 27-28-sentyabr kunlari “Ta’limni rivojlantirish strategiyasi: qadriyatlarga asoslangan taraqqiyot” mavzusidagi xalqaro ilmiy-amaliy konferensiya bo‘lib o‘tadi.
Konferensiya ilmiy tadqiqot ishlari olib borayotgan va shu yo‘nalishga qiziqish bildirgan barcha darajadagi tadqiqotchilar, professor-o‘qituvchilarni birlashtirishga, nazariya va amaliyot o‘rtasidagi aloqalarni rivojlantirish hamda tadqiqot natijalarini amaliyotga tatbiq etish bo‘yicha turli nuqtai nazarlarni o‘rganishga qaratilgan.
Batafsil ma’lumot va qaysi soha/mavzularda maqolalar qabul qilinishi hamda maqolalarga qo‘yiladigan talablar haqida ⛓ushbu havolada (https://jdpu.uz/talimni-rivojlantirish-strategiyasi-qadriyatlarga-asoslangan-taraqqiyot/) tanishishingiz mumkin.
Yuqoridagi suratlarda esa ushbu konferensiyaga hamkorlik qilayotgan muassasalar va tadbirda chiqish qiluvchi mehmonlar haqida bilib olishingiz mumkin.

A large international scientific and practical conference will be held at JSPU
On the occasion of the 50th anniversary of the Jizzakh State Pedagogical University, an international scientific and practical conference on the theme “Education Development Strategy: Development Based on Values” will be held at the university on September 27-28.
The conference is aimed at bringing together researchers, professors and teachers of all levels who are engaged in scientific research and are interested in this direction, to study different points of view on the development of connections between theory and practice and the implementation of research results.
For more information on the areas/topics in which articles are accepted, as well as the requirements for articles, please follow the link. (https://jdpu.uz/talimni-rivojlantirish-strategiyasi-qadriyatlarga-asoslangan-taraqqiyot/)
In the photos above, you can learn about the institutions cooperating with this conference and the guests who will speak at the event.