Jizzax davlat pedagogika universiteti professor-o‘qituvchilari va xodimlarining qariyb 30 nafar farzandlari “Enerji” bolalar oromgohiga yozgi dam olish uchun jo‘natildi.
Jizzax davlat pedagogika universiteti professor-o‘qituvchilari va xodimlarining qariyb 30 nafar farzandlari yozgi dam olish mavsumini yuqori saviyada o‘tkazish, bolalarning salomatligini mustahkamlash hamda ularning samarali hordiq chiqarishini ta’minlash maqsadida “Enerji” bolalar oromgohiga jo‘natildi.
Jizzax davlat pedagogika universiteti rahbariyati bolalarning sog‘lom rivojlanishi va dam olishlari uchun barcha zarur sharoitlarni yaratishda davom etadi.

Около 30 детей профессорско-преподавательского состава и сотрудников Джизакского государственного педагогического университета были направлены на летний отдых в детский лагерь «Энерджи»
Около 30 детей профессорско-преподавательского состава и сотрудников Джизакского государственного педагогического университета были направлены в детский лагерь «Энержи» с целью обеспечения высокого уровня летнего отдыха, укрепления здоровья детей и организации их эффективного досуга.
Руководство Джизакского государственного педагогического университета продолжит создавать все необходимые условия для здорового развития и отдыха детей.