Jizzax davlat pedagogika universiteti professor-o‘qituvchilari va xodimlarining qariyb 30 nafar farzandlari “Enerji” bolalar oromgohiga yozgi dam olish uchun jo‘natildi.
Jizzax davlat pedagogika universiteti professor-o‘qituvchilari va xodimlarining qariyb 30 nafar farzandlari yozgi dam olish mavsumini yuqori saviyada o‘tkazish, bolalarning salomatligini mustahkamlash hamda ularning samarali hordiq chiqarishini ta’minlash maqsadida “Enerji” bolalar oromgohiga jo‘natildi.
Jizzax davlat pedagogika universiteti rahbariyati bolalarning sog‘lom rivojlanishi va dam olishlari uchun barcha zarur sharoitlarni yaratishda davom etadi.

About 30 children of professors, teachers and employees of Jizzakh State Pedagogical University were sent to the “Energy” children’s camp for summer vacation.
About 30 children of professors, teachers and employees of Jizzakh State Pedagogical University were sent to the “Energy” children’s camp to spend the summer vacation at a high level, strengthen the health of children, and ensure their effective recreation.
The leadership of Jizzakh State Pedagogical University will continue to create all the necessary conditions for the healthy development and recreation of children.