Zominda ustozlar uchun unutilmas sayohat tashkil etildi
Joriy yilning 14–15 mart kunlari Jizzax davlat pedagogika universitetining bir guruh professor-o‘qituvchilari uchun Zomin tumanidagi Zomin–Suffa dam olish maskaniga sayohat tashkil etildi.
Tog‘ bag‘ridagi musaffo havo, archazorlar va betakror tabiat ishtirokchilarga katta zavq bag‘ishladi. Osma ko‘prikdan o‘tish esa sayohatga alohida hayajon qo‘shdi.
Sayohat davomida kuy-qo‘shiqlar, samimiy suhbatlar va shodumon lahzalar jamoaviy muhitni yanada mustahkamladi. Tabiat qo‘ynidagi ushbu sayohat ishtirokchilarga yangi kuch, ilhom va motivatsiya bag‘ishladi.

В Заамине для наставников была организована незабываемая поездка
14-15 марта текущего года для группы профессоров и преподавателей Джизакского государственного педагогического университета была организована поездка в зону отдыха «Заамин-Суффа» в Зааминском районе.
Чистый горный воздух, арчовые рощи и неповторимая природа подарили участникам огромное удовольствие. А переход по подвесному мосту добавил путешествию особого трепета.
Во время поездки песни, душевные беседы и радостные моменты ещё больше укрепили дух коллектива. Это путешествие на лоно природы подарило участникам новые силы, вдохновение и мотивацию.